суд, победа, цирк, тварини

Крига скресла: правосуддя стало на захист циркового мистецтва

Опубликовано Опубликовано в рубрике Новини

Артисти цирків та всі, кому до вподоби цей вид мистецтва можуть святкувати хоча й не велику, але перемогу.

Днями суд підтримав позов циркачів та скасував рішення Львівського виконкому, щодо заборони виступів цирків з тваринами у місті. Рішення вже набрало законної сили.

«Пам’ятаєте, колись у комітеті Верховної Ради хтось із зоозахисників сказав, що по Львову перша інстанція не підтримала наш позов. Так ось, апеляція скасувала першу інстанцію і задовольнила наші вимоги. Рішення суду набрало законної сили, а рішення виконкому Львову скасоване», — повідомив голова Всеукраїнської ассоціації цирків України Олександр Шекера.

Спираючись на це рішення суду цирку-шапіто можуть вільно заїжджати та працювати у Львові та Луцьку, де гастролі з тваринами були заборонені на місцевому рівні.

«Наша боротьба за право працювати і дарувати радість дітям триває. Ми хочемо ще раз наголосити, що тварини для працівників цирків — не іграшки і ми також хочемо захистити їх права та недопустити знущань. Саме тому ми вже звернулися з листом до керівництва країни  у якому прохаємо не забороняти роботу пересувних цирків, а привести нормативну базу до ладу, щоб циркове мистецтво у нашій країні не згасло«, — додав Олександр Шекера.